با یک همه کاره سر و کار دارید 

از اینجا می تونید نسخه رایگان حسابداری طلا را دریافت کنید اما اگر هنوز دلت قرص نشده دوست داشتی 
یک توضیح کوچک از امکانات برنامه طلا فروشی زمرد را در زیر مطالعه کن 

 

انتخاب با شماست

 

در برنامه رایگان حسابداری طلا زمرد ما چه امکاناتی می توانیم داشته باشیم 
پاسخ : همه امکانات ...

چطور ؟

حسابداری همه رسته های طلا نقره جواهر را به زمرد بسپارید تمام نیاز های مالی و حسابداری 

از معادن تا سازنده ، توزیع کننده ( کیف بنکدار ) ، خرید و فروش و بازار مصرف تکفروشی ، همه شغل و تخصص اول و آخر این حسابداری باسابقه در بازار کشور می باشد ، که در زمرد رایگان این امکانات را ما خواهیم داشت :

ثبت کلیه فاکتورهای دریافت و پرداخت فروشگاه یا مجموعه

کلیه فاکتورهای دریافت و پرداخت طلا بازار را می توانیم به سادگی در نسخه رایگان زمرد ثبت نماییم ، معرفی کلیه حسابهای اشخاص مجموعه با کلیه ی مشخصات شان به سادگی می توانیم کلیه مشخصات مشتریان ، همکاران ، سازندگان ، بنکداران ، مشتریان خرید و فروش و حتی تکفروشان ، کارگاه های طلاسازی کوچک و بزرگ را معرفی نماییم .

در پک رایگان حسابداری طلا زمرد

شما می توانید حسابهایی برای بانکها ، هزینه ها ، حقوق و همچنین قسمت های زیرمجموعه به طور مثال کارمندان و قسمت های کارگاهی از ذوب تا تولید حسابهایی را معرفی نمایید.
یکی از بهترین مهمترین ویژگی های یک نرم افزار حسابداری خوب ، معرفی صحیح حساب برای مشتری می باشد . که این مشتری مشخصات دقیقی مانند :

 • نام  
 • کد ملی  
 • کد اقتصادی
 • آدرس
 • تلفن ها
 • معرف ها
 • و توضیحات تکمیلی

را دارا میباشد. و این موارد جز یک حساب مشتری ، در کلیه نرم افزار های حسابداری طلا فروشی میباشد. علاوه بر این موارد شما میتوانید برای مشتری ،

 • میزان روز برگشت طلا
 • برگشت اجرت
 • وجه اعتبار
 • میزان وزن
 • و ریال فاکتور
 • اعتبار ته حساب مشتری به صورت طلا و پول
 • تعریف حساب پشتیبان جهت
 • داشتن ضمانت حساب

و موارد بسیار دیگر تعریف نمایید ، و در نرم افزار به سادگی آنها را مدیریت نمایید.

تعریف کالا در محصول رایگان زمرد

شما میتوانید کلیه کالاها و خدمات خود را ازجمله طلا ، سکه ، ساخته ، سنگ و ...در این نرم افزار به سادگی و سرعت معرفی نمایید و
مشخصاتی هم چون :

 • تعریف محاسبه اجرت براساس وزن یا تعداد
 • الگو محاسبه سنگ جهت فروش سنگ یا جواهر قیمت اولیه خرید و فروش کالا به صورت ریالی و یا درصدی
 • حاشیه سود فروش کالا
 • سود تکفروشی کالای خاص
 • مشخص کردن صندوق نگهداری کالای فرشگاه به طور مثال (صندوق کار بچه گانه از کار زنانه جداست ) را میتوانید برای هرکالا مشخص کنید.


ثبت مبادلات و معاملات ارزی 

کلیه امکانات معاملات و مبادلات از قبیل :

 • خرید فروش
 • بستن نرخ ( پولی کردن )
 • صورتحساب ها
 • گردش  ارزی
 • درآمد حاصل از خرید فروش
 • ورود کالا بر اساس ارز رسمی کشور مبدا و حتی قیمت گذاری فروش ارزی

را در حسابداری طلا زمرد تعریف و از سیستم قیمت گذاری لحظه ای آن نیز بهره مند شوید

 

قیمت دهی لحظه ای

شما در لحظه به مشتری خود براساس تعاریف بارکدی طلا و جواهر می توانید قیمت فروش لحظه ای با کمترین خطای انسانی را داشته باشید 

 

کنترل حساب و صورت حساب ها :

یکی از دغدغه های هر حساب و کتابی ، بحث صورتحساب اشخاص طرف حساب است . شما می توانیدبر اساس اقلام فاکتور و جمع فاکتور دو مدل صورتحساب جداگانه و خوانا داشته باشید . و به سادگی در هر مکانی به این قابلیت از نرم افزار حسابداری خود دسترسی سریع داشته باشید ، و حتی بتوانیدحساب با مشتری خود را چک کنید و پس از اصلاح در آن تاریخ ،حساب را اصطلاحا تیک کنید . که در دور مجدد متوجه شوید که تا چه تاریخی حساب کتاب شما با مشتری کنترل شده است. در نرم افزار حسابداری طلا، میبایست میزان بدهی یا طلب وزنی و ریالی از هم کاملا جدا گزارش داده شود . واین قابلیت وجود داشته باشد که این مانده حسابها ، مربوط به چه فاکتورهایی و چه زمانی بوده ، و تسویه نشده است.

دیرکرد ، معدل و خواب طلا 

هیچ برنامه حسابداری طلا ، نمی تواند بگوید ما کاملترین برنامه حسابداری طلا و بهترین حسابداری طلا هستیم و یا بهتر بگویم برنامه حسابداری طلا فروشی هستیم و با مبحثی به نام دیر کرد وزنی و ریالی ارتباطی نداشته باشد زیرا جز مسائل لاینفک حسابداری طلا و حتی حسابداری نقره فروشی ست . عملکردهای کار ساخته ، آبشده ، سکه خرید و فروش سکه ، خرید و فروش طلا خرید طلا متفرقه و تکفروشی گالری طلا و جواهر  با گزارش صورتحساب طلا به صورت وزنی و تعدادی ، موجودی گیری به صورت جزء به جزء و کلی در حداقل زمانبه صورت بدون بارکد و با بارکد ، در کسری از زمان ، سود و عملکرد یک شخص یا گروه مشتریان،می تواند تصمیم گیری در اینکه سرمایه مجموعه به کدام سمت نتیجه بهتری خواهد داشت ، از جمله ویژگی های برنامه حسابداری طلای خوب میباشد.

سود و عملکرد مشتری یا گروه مشتری

چقدر برای ما داشته این مشتری و چقدر با ما کارکرده آیا به سود بوده یا ضرر 

 

سود و عملکرد یک مدل یا گروه کالا

آیا این مدل کار یا این گروه کار مانند النگو ها اسمال یا در این دوره یا مقطع زمانی برای ما درآمد زا بوده یا خیر 

 

سود عملکرد معاملات خرید فروش طلا 

یک مشتری در خرید فروش مشتری به سود بوده یا ضرری

 

حد ضرر و مارجین حساب

مشتری در مانده حساب خود چه زمانی به زیان می رسد و حد زیان آن را باید با پول و طلا چقدر پر کند 

 

معاملات و مبادلات پشت خطی و روبرو و ( در گوشی )

دفتر خرید فروش خودم را دقیقا مانند دفتر یعنی یک طرف خرید یک طرف فروش سریع و روبرو در حسابداری ثبت نمایم .

 

اقساط طلا فروشی ، نقدی و نسیه طلا

در زمان فروش طلا مشتریانی که نقد می شوند که شرایط خاصی ندارد ولی مشتریان نسیه و اقساط می بایست شرایط خود را در حسابداری ثبت نمایند به صورت زمان های توافقی یا مثلا به صورت زمان هر 30 روز یکبار ( منظم ) و...

 

بیلان و سود و زیان

ماحصل یک مجموعه حسابداری این است که در هر لحظه با توجه به نوسانات قیمت این فلز گرانبها بتواند عملکرد کلی مجموعه را نمایش دهد که قطعا جزء مهمترین قسمت های یک حسابداری طلا خوب یا بهتر بگویم کاملترین حسابداری طلا فروشی و از آن مهمتر بهترین برنامه حسابداری طلا میباشد.اگر تمامی این آیتم ها و آیتم های گسترده برنامه حسابداری که عملکرد مجموعه را ارائه دهد ولی اطلاعات ،که قلب تپنده حسابداری است به نحو صحیح و ساده پشتیبانی گرفته نشود ، با عدم ثبت اطلاعات هیچ تفاوتی نخواهد داشت .چرا که در اثر یک بی احتیاطی کوچک صدمات جبران ناپذیری دارد، حسابداری طلا به جهت اینکه برای طلافروشان و حسابداران طلا به نحوی طراحی شده که بسادگی قابل استفاده است. پس ساده تر از هرکار دیگری از اطلاعات خود می توانند پشتیبانی های مطمئن و در لحظه تهیه نمایند.

 

بارکد کارساخته

در صورتی که بخواهیم تک تک محصولات ما اتیکت زده شود بسته به اینکه ما عمده فروش هستیم یا تکفروش هستیم قابلیت استفاده از بارکدزنی روی اتیکت جزء امکانات ویژه هر نرم افزار حسابداری طلا فروشی و گالری طلا و جواهر و فروشگاه های طلا و جواهر است.به طور مثال اگر یک تولید کننده طلا یا توزیع کننده طلا بخواهد کالاهای خود را تک تک جهت بسته بندی و نیز تسریعدر جمع زدن وزن و تعداد کالاها اتیکت و بارکد بزند . به سادگی این کار در زمان حداقل قابل انجام می باشد علاوه بر اینکه قابلیت بسته بندی با بارکد روی اجناس بسته بندی شده هم وجود داشته باشد.این قابلیت اشتباهات انسانی را به حداقل رسانده و به کسب و کار و توزیع نوین محصولات اعتباری متفاوت میبخشد.

 

تکنولوژی RFID

اگر یک مغازه دار بخواهد کلیه اجناس خود را با استفاده از بارکد اتیکت بزند و شناسنامه دار نماید و یا اینکه از قابلیت های روز دنیا جهت حراست و امنیت طلا مانند RFID استفاده کنند به سادگی امکان پذیر است.بطور مثال یک جواهر می تواند با مشخصات کامل خود با یک اتیکت بارکد زده شده یا یک تگ RFID شناسنامه دار شود و این تگ به کالا الصاق گردد.
در مکانیزم بارکد شما با گرفتن دستگاه بارکدخوان اطلاعات از لحاظ قیمت کالا و مشخصات را در فاکتور و درقسمت قیمت دهی و شناسایی کالا می توانید دسترسی سریع داشته باشید.
در مکانیزم RFID شما با قرار دادن تگ روی دستگاه خواندن RFID یا اصطلاحا" READER RFID به سادگی و کسری از ثانیه شناسایی و معرفی می گردد.
در موجودی گیری قابلیت RFID در کسری از دقیقه می تواند از کل فروشگاه شما را موجودی گیری یا مغایرت گیری نماید.
البته در بارکد این قابلیت زمان بیشتری می برد ولی هردو بسیار دقیق و قابل اتکا هستند. می توانید تمامی اسناد صرافی را به طور دقیق و راحت وارد نرم افزار کنید و همینطور تمامی گزارشاتی که یک
صرافی نیاز دارند را می توانند در این نرم افزار مشاهده کنند.قابلیتی که نرم افزار زمرد در رابطه با ارز برای آسودگی کار شما طراحی کرده است ،اکس چنج است که دیگر نیاز نباشد شما به صورت دستی ارزی را به ارز دیگر تبدیل کنید.تمامی ارزهای رایج دنیا را در نرم افزار میتوان ثبت کرد و تمامی گزارشاتی که یک صراف نیاز دارد که حسابش رابا بقیه مشتریان چک کند به راحتی قابل مشاهده است.

 

شبکه و اشتراک گذاری اطلاعات حسابداری در یک طلا فروشی یا ثبت اطلاعات از چند نقطه 

شبکه کردن در نرم افزار ها این قابلیت را به شما می دهد که بتوانید حجم انبوهی از اسناد و فاکتورهای خود را که با بازار دارید را وارد نرم افزار کنید و در کمترین زمان به این صورت که اگر شغل شما شغل حساس و پر استرسی است و نیازمند وقت و بررسی زبادی است میتوانید ازطریق شبکه کردن این کار را به راحت ترین شکل پیش ببرید . شبکه کردن قابلیت حفاظت اطلاعات یا همان دیتا را در جای دیگری برای نگهداری و ضبط کردن را دارد. که اگر شما فروشگاه بزرگی داشته باشید و در آن چند کانتر فروش موجود باشد، می توانید با شبکه کردن نرم افزارها با یکدیگر هر کانتر فروش خود را به ثبت برساند بدون اینکه مشتری را منتظر بگذارد.

 

(Customer Relation Management) CRM: ارتباط سازنده با مشتری


 از طریق اس ام اس:

 • 1) می توان مانده حساب به مشتری اعلام کرد.
 • 2) میتوان پیام تبلیغ کار جدید برای مشتریان وفادار
 • 3) پیام تشکر از خرید
 • 4) پیام اقساطی
 • 5) خوش آمدگویی
 • 6) عملکرد روزانه برای مدیر ارسال کرد – تبریک و تولد و سالگرد ازدواج

 ایمیل

ارسال صورتحساب و عملکرد برای مدیر و مشتریان از طریق ایمیل

 پشتیبانی 24 ساعتی

خدمات و پشتیبانی 24 ساعتی باعث آرامش و آسایش در شروع و ادامه کار با هر محصول می شود که شخص با اطمینان خاطر با کلیه امکانات نیازمند خود در هر زمان مناسب با مجموعه زمرد در ارتباط بوده و هیچ نگرانی بابت هیچ موضوعی نداشته باشد ، در کمترین زمان ممکن شرکت زمرد پاسخگوی سوالات و نظرات دوستان و همراهان خود به صورت رایگان می باشد .

 

کلیه موارد فوق بخش کوچکی از حسابداری رایگان طلا زمرد جهت صنف طلا و نقره و جواهر و حتی صرافی ها می باشد که شما می تواند رایگان دریافت و استفاده نمایید.

همچنین می توان با استفاده از بخش های بسیار کاربردی سوالات کاربران و آموزشگاه طلا زمرد کلیه مطالب جزییات محصولات و بازخورد های کاربران زمرد را دنبال و آشنا شد .

call