توضیحات : پک آبی

حسابداری طلا

انسان‌ هرچقدر هم دقیق باشد، قطعاً بدون خطا و اشتباه نیست. هیچ حسابداری نمی‌تواند ادعا کند که هرگز در انجام محاسبات خود دچار خطا نشده . اما محاسباتی که توسط کامپیوتر انجام می‌گیرد دقت را بالا برده. در نتیجه اسنادی که توسط نرم‌افزارهای حسابداری تهیه می‌شوند قابل‌اعتمادتر هستند و احتمال خطا در آن‌ها به حداقل می‌رسد.
بی‌تردید بارزترین مزیت استفاده از نرم افزار حسابداری، سرعت بخشیدن به انجام فعالیت‌های مالی و حسابداری است.
پک آبی علاوه بر اینکه قابلیت های پک سفید و نارنجی را داراست همچنین گزارشات چک هم به ان اضافه شده که با قیمتی بسیار مناسب میت
 هر کسب و کاری با هدف درآمد و منفعت راه اندازی می‌شود و قطعا هر کسب و کاری برای اینکه میزان موفقیت خود را ارزیابی کند نیاز به ابزار مناسب و دقیق دارد. شاید مهم‌ترین و تاثیرگذارترین این ابزار، نرم افزار حسابداری باشد.
اگر در  حسابداری طلای خود علاوه بر داشتن موجودی کالا ، نیاز به داشتن خزانه (صندوق ، چک) هستید پک نارنجی زمرد راه کار مناسب جهت توسعه کسب و کار شماست.
در این پک شما می توانید کلیه گزارشات و نقل و انتقالات اسناد خود را ثبت و پیگیری انجام دهید .در حسابداری زمرد۲۴ شما می توانید چک با گزدش نامحدود و با وضعیت های متفاوت داشته باشید .(خزانه داری جامع زمرد)

درضمن قابلیت اتصال حسابداری طلا سامانه مودیان را داراست و می تواند بدون واسطه شرکت معتمد و ارسال رایگان صورتحساب الکترونیکی فروش طلا در سامانه مودیان طلا را به صورت ارسال مستقیم مودی در حسابداری طلا فروشی زمرد پک آبی انجام داد. 

همچنین لازم به ذکر است که تمامی محصولات حسابداری طلا زمرد قابلیت اتصال به سامانه مودیان جهت طلافروشی را دارد

دیگر محصولات حسابداری طلا زمرد :

پک نقره ای

پک نقره ای +

پک طلایی 

پک طلایی +

پک نارنجی

پک اکو

 

امکانات پک آبی

امکانات زمرد آبی

امکانات جامع پک نارنجی

گزارش اسناد دریافتنی و پرداختنی

چک  های تضمینی

چک های امانی

چک های برگشتی و ...

ابطال چک

گزارشات جامع گروهی و جزئی چک ها

(( محصول شامل پک و قفل سخت افزاری می باشد ))

خدمات و پشتیبانی پک آبی

این محصول به مدت 12 ماه بعد از فعال سازی دارای پشتیبانی می باشد.

* آموزش در محل به درخواست مشتری تا یکساعت و سی دقیقه رایگان

* نصب برنامه در محل در حوزه اصفهان به در خواست مشتری توسط نیروی متخصص زمرد(نصب و راه اندازی و آموزش در شهر های دیگر به صورت حضوری هزینه ایاب وذهاب با خریدار است)

* آموزش در محل دفتر زمرد و غیر حضوری تا یکسال رایگان می باشد و تا ۴ سال خدمات پس از فروش می باشد.

* ارائه دانگل و نصب نرم افزار زمرد نقره ای.

* ارسال رایگان

* خدمات در چهارچوب ساعت و روز کار دفتر مرکزی زمرد و یا استفاده از اتوماسیون مدیریت مشتریان زمرد به صورت 24 ساعته.

* بروزرسانی رایگان تا پایان زمان پشتیبانی محصول.

* استفاده از پک تلفن همراه رایگان

سوالات متداول کاربران

گارانتی بازگشت وجه

تمامی محصولات نرم افزاری شرکت زرین نقش زمرد دارای گارانتی بازگشت وجه 100 درصد تا مدت 30 روز پس از خرید است و شما اگر محصولات ما را خریداری کرده باشید و احساس کنید که از محصول به هر دلیلی ناراضی هستید می‌توانید به ما اطلاع دهید تا تمام وجه پرداختی شما به حسابتان بازگردانده شود. همچنین ما هیچ سوالی در این رابطه از شما نخواهیم پرسید.

فکر می‌کنیم این موضوع طبیعی باشد که خرید محصولات دارای ریسک است و اگر فروشنده به کیفیت محصول خود “اطمینان” داشته باشد، قطعاً خود او این ریسک را خواهد پذیرفت! بنابراین اگر ما به تعهداتمان پایبند نبودیم، می‌توانید درخواست بازگشت وجه داشته باشید!

درخواست بازگشت وجه چگونه انجام می‌شود؟

شما میتوانید با شماره تلفن 03132224821 دفتر مرکزی شرکت تماس برقرار نمایید و این موضوع را مطرح نمایید همکاران ما بعد از تایید هویت خریدار،هزینه محصول را به حساب شما انتقال خواهند داد.

در صورتی که نیاز به مشاوره و یا سوالی در مورد این محصول دارید میتوانید با ما تماس بگیرید.

تلفن پشتیبانی : 03132224821

قیمت اصلی : 9,995,000 تومان
فروش ویژه : 9,900,000 تومان
call