توضیحات : پک نارنجی

حسابداری طلا

شاید شما به عنوان یک طلا فروش علاوه بر حساب اشخاص نیاز به داشتن موجودی کالا و ریز گردش های اجناس خود باشید ، پک نارنجی زمرد ۲۴ ، دقیقا به همین جهت تهیه شده است .
تمامی امور مالی و حسابداری، خرید و فروش‌ها، هزینه‌ها، درآمدها، مطالبات و غیره در دفاتر و روی کاغذ توسط یک یا چند شخص ثبت می‌شد، که احتمال بروز خطا و اشتباه امری بود که ناگزیر اتفاق می‌افتاد .
این پک با قیمتی بسیار مناسب نیاز شما را در جهت گرفتن موجودی کلی و ریز کالاها و اجناس تان در حداقل زمان و سادگی منحصر به فرد خود برطرف می کند .
و همچنین سادگی و زیبایی ظاهری سیستم برای کارکنان گیرایی لازم را داشته و در مدت زمان استفاده از نرم افزار احساس خستگی بیش از حد ننموده و حین کار احساس راحتی خواهید داشت
شما در این پک حسابداری ، علاوه بر داشتن امکانات ثبت کلیه ی سندها ، فاکتور ها ، صورتحساب ولیست بدهکاران - بستانکاران  در رسته های سازندگی ، بنکداری ، کیفی ، تکفروشی و خرید وفروش ، میتوانید امکانات موجودی جزئی و کلی را داشته باشید

ضمنا امکان جدید حسابداری زرگری زمرد قابلیت رایگان ارسال صورتحساب الکترونیکی طلا به صورت مستقیم مودی در سامانه مودیان طلا را داراست 

همچنین لازم به ذکر است که تمامی محصولات حسابداری طلافروشی زمرد قابلیت اتصال به سامانه مودیان جهت طلافروشی را دارد

دیگر محصولات حسابداری طلا زمرد :

پک نقره ای

پک نقره ای +

پک طلایی 

پک طلایی +

پک آبی

پک اکو

امکانات پک نارنجی

امکانات ویژه پک نارنجی

امکانات جامع پک سفید

موجودی جزئی

موجودی کلی

ریز گردش کلی و جزئی

کنترل موجودی و انبار گردانی

انبارک فروش

(( محصول فوق فاقد قفل سخت افزاری می باشد ))

خدمات و پشتیبانی پک نارنجی

این محصول به مدت 12 ماه بعد از فعال سازی دارای پشتیبانی می باشد.

* آموزش در محل به درخواست مشتری تا یکساعت و سی دقیقه رایگان

* نصب برنامه در محل در حوزه اصفهان به در خواست مشتری توسط نیروی متخصص زمرد(نصب و راه اندازی و آموزش در شهر های دیگر به صورت حضوری هزینه ایاب وذهاب با خریدار است)

* آموزش در محل دفتر زمرد و غیر حضوری تا یکسال رایگان می باشد و تا ۴ سال خدمات پس از فروش می باشد.

* ارائه دانگل و نصب نرم افزار زمرد نقره ای.

* ارسال رایگان

* خدمات در چهارچوب ساعت و روز کار دفتر مرکزی زمرد و یا استفاده از اتوماسیون مدیریت مشتریان زمرد به صورت 24 ساعته.

* بروزرسانی رایگان تا پایان زمان پشتیبانی محصول.

* استفاده از پک تلفن همراه رایگان

سوالات متداول کاربران

گارانتی بازگشت وجه

تمامی محصولات نرم افزاری شرکت زرین نقش زمرد دارای گارانتی بازگشت وجه 100 درصد تا مدت 30 روز پس از خرید است و شما اگر محصولات ما را خریداری کرده باشید و احساس کنید که از محصول به هر دلیلی ناراضی هستید می‌توانید به ما اطلاع دهید تا تمام وجه پرداختی شما به حسابتان بازگردانده شود. همچنین ما هیچ سوالی در این رابطه از شما نخواهیم پرسید.

فکر می‌کنیم این موضوع طبیعی باشد که خرید محصولات دارای ریسک است و اگر فروشنده به کیفیت محصول خود “اطمینان” داشته باشد، قطعاً خود او این ریسک را خواهد پذیرفت! بنابراین اگر ما به تعهداتمان پایبند نبودیم، می‌توانید درخواست بازگشت وجه داشته باشید!

درخواست بازگشت وجه چگونه انجام می‌شود؟

شما میتوانید با شماره تلفن 03132224821 دفتر مرکزی شرکت تماس برقرار نمایید و این موضوع را مطرح نمایید همکاران ما بعد از تایید هویت خریدار،هزینه محصول را به حساب شما انتقال خواهند داد.

در صورتی که نیاز به مشاوره و یا سوالی در مورد این محصول دارید میتوانید با ما تماس بگیرید.

تلفن پشتیبانی : 03132224821

قیمت اصلی : 7,995,000 تومان
فروش ویژه : 7,900,000 تومان
call